Hakkımızda

Bu da kaçar mı  binlerce  tasarım ve kombinden oluşan ürün yelpazesi ve konusunda uzman kadrosu ile sizlere hizmet veren online satış mağazalarından biridir.
Ürünlerimiz Ülkemiz sınırlarında kendi bünyemiz altında üretilmektedir.
Uzman kadromuz ve geniş makina parkurumuz sayesinde siparişleriniz aynı gün kargoya verilmektedir.

Güvenli alışveriş budakacarmi.com'da, veri iletiminde 256 bit şifreleme ile iletilen bilgilerin güvenliğini sağlayan SSL sertifikası kullanmaktadır. 
Budakacarmi.com'da kredi kartı bilgileriniz yalnızca sipariş işlemi gerçekleştirilirken kullanılır ve veri tabanında kayıtlı olarak tutulmaz.

Kalite ve orijinallik garantisi satılan ürünlerin orijinalliği ve kalitesi, ürünlerin seçim aşamasında bu da kaçar mı'nın özel bir birimiyle, depoda paketleme aşamasında ise %100 kalite kontrolü yapan özel operasyon hattı ile iki defa test edilmektedir.

En iyi müşteri deneyimi en iyi müşteri deneyimini yaşatmayı hizmet anlayışının merkezine koyan budakacarmi.com, 7 gün 24 saat ulaşılabilen müşteri hizmetleri ekibi ve üyeleri ile birebir iletişim kurduğu İnstagram kanalları aracılığı ile sürekli ulaşılabilir durumdadır.

budakacarmi.com'dan almış olduğunuz bir ürünü herhangi bir sebeple iade etmek isterseniz, 7 gün içinde kolayca geri gönderebilirsiniz.

www.budakacarmi.com DİGİT TEKSTİL SAN VE TİC.LTD ŞTİ
  MARKASIDIR.

Toptan satış hakkında detaylı bilgi almak için : info@budakacarmi.com adresine e-posta atabilir veya 0212 655 57 33
 telefon numarasından uluşabilirsiniz.

DİGİT TEKSTİL SAN VE TİC.LTD ŞTİ 

Ticaret Sicil No: 185551-5
Mersis No: 0295091832500001